KONST / Litografier / Färglitografi 3423550
*
nr 342 3550
Färglitografi
Krallis, 70x50, 267/310
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 januari 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/1 16:37:33
1
300 kr
10/1 09:30:44
2
350 kr
10/1 14:42:20
1
500 kr
10/1 15:24:14
3
450 kr
10/1 15:24:57
3
500 kr
10/1 15:25:29
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik krallis litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16
*
Färglitografi
nr 342 3550
Färglitografi
Krallis, 70x50, 267/310
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 550 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 januari 2005 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/1 16:37:33 | 1 | 300 kr |
10/1 09:30:44 | 2 | 350 kr |
10/1 14:42:20 | 1 | 500 kr |
10/1 15:24:14 | 3 | 450 kr |
10/1 15:24:57 | 3 | 500 kr |
10/1 15:25:29 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik krallis litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16